Zadzwoń

+48 789 759 713

Trendy manicure 2023

Trendy manicure

W tym roku klasyczny francuski manicure powraca na salony kosmetyczne i staje się jednym z najgorętszych trendów w stylizacji paznokci. Warto zwrócić uwagę na zupełnie nową odsłonę tego kultowego stylu, która staje się popularna na całym świecie. Na rynku pojawiło się wiele wariacji na temat francuskiego stylu, ale my wybraliśmy trzy najważniejsze trendy manicure.

Silver lining manicure

to trend, który świetnie sprawdzi się nawet na krótkich paznokciach. Polega na subtelnej linii, zdobiącej końcówkę płytki, wykonanej z brokatowego lakieru w srebrnym kolorze. Nie myśl jednak, że to propozycja tylko na wieczór – błyszczący akcent jest na tyle delikatny, że świetnie sprawdzi się także w biurze.

Alien nails

to kolejna modna wariacja na temat popularnego french’a. W tej stylizacji końcówka paznokci nie jest biała, lecz kryształowo transparentna. Jak manicurzysta osiągnął ten efekt? Sięga po sprawdzone tipsy! A konkretnie te w kształcie stiletto nails, czyli z „zaostrzoną” końcówką. Nakłada je na już pomalowane, naturalne paznokcie pokryte opalowym lakierem. W tym konkretnym przypadku niezwykle ważne jest odpowiednie dopasowanie kształtu płytki do tipsów, dlatego na taką stylizację najlepiej udać się do salonu.

American manicure – ciekawy trend manicure

American manicure to niezwykle modna odmiana french manicure. Co wyróżnia ten styl? Końcówka paznokci nie jest tak mocno odcięta od płytki i jest tylko nieznacznie jaśniejsza. Ozdobny łuk miękko stapia się z bazowym kolorem paznokci, a całość wygląda niezwykle elegancko, nowocześnie i minimalistycznie. Do wykonania tej stylizacji potrzebne będą dwa lakiery w odcieniu nude – beżowy i półtransparentny. W pierwszym etapie malujemy same końcówki paznokci jasnobeżowym lakierem, a następnie nakładamy warstwę półtransparentnego lakieru na całą płytkę.

Każda z nas chce mieć pięknie wykonane stylizacje paznokci które cieszą nas i zwracają uwagę innych. Chcąc mieć najmodniejsze paznokcie warto skorzystać z pomocy profesjonalistek. Powyższe przykłady stylizacji paznokci i cały wachlarz innych możesz wykonać w Gdańsku w jednym z renomowanych salonów manicure takich jak Quanti Nails 🙂

W tym artykule nowe trendy manicure:

Silver lining manicure
Alien nails
American manicure