Zadzwoń

+48 789 759 713

Przedłużanie paznokci Gdańsk

0 +

Odbytych wizyt

0 +

Klientów

0 +
Pozytywnych opinii
0 +

Kolorów do wyboru

Piękne i zadbane paznokcie z Quanti

Przedłużanie paznokci
w Gdańsku

Nasza oferta przedłużania paznokci to doskonały sposób na osiągnięcie pięknych i trwałych paznokci, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasz doświadczony zespół specjalistów zadba o stworzenie niezwykłych paznokci, które podkreślą Twoją wyjątkowość.

Piękno i trwałość

Nasze usługi przedłużania paznokci nie tylko zapewnią paznokciom estetyczny wygląd, ale także sprawią, że staną się one trwałe i odporne na uszkodzenia.

Komfort i pewność

Dzięki przedłużaniu paznokci poczujesz się pewniej, a zadbanie o swoje dłonie stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

0 %

Zadowolonych klientów

Wysoka jakość produktów
Korzystamy z produktów:
Cennik - przedłużanie paznokci

Cennik innych usług dostępny jest na stronie: Cennik

od 160 zł

Przedłużanie paznokci

Nasza usługa przedłużania paznokci to profesjonalne rozwiązanie dla tych, którzy pragną dłuższych i zadbanych paznokci. Nasz doświadczony zespół specjalistów zapewni Ci piękne i trwałe paznokcie, wykorzystując najnowsze techniki i materiały. Dzięki przedłużaniu paznokci Twoje dłonie nabiorą elegancji i uroku.

Przykładowe realizacje
Przedłużanie paznokci żelem
Najczęściej zadawane pytania
Przedłużanie paznokci

Zabieg przedłużania paznokci polega na nałożeniu na naturalną płytkę specjalnych tipsów lub form, a następnie pokryciu ich żelem, akrylem lub żelem UV. Cały proces trwa około 1,5 - 2 godziny.

W zależności od wzrostu naturalnej płytki, manicure utrzymuje się około 3 tygodni.

Przeciwwskazaniami są m in. różnego rodzaju stany zapalne skóry i płytki paznokciowej, brodawki koło wału paznokciowego, grzybica paznokci.

Aby przedłużane paznokcie jak najdłużej zachowały piękny wygląd, należy stosować się do zaleceń stylistki. Przede wszystkim, nie zaleca się samodzielnego zdejmowania oraz przycinania paznokci.