Zadzwoń

+48 789 759 713

Swirl nails. Kolorowa fala psychodelicznego trendu w wiosennym manicure.

Swirl nails to jeden z najciekawszych trendów manicure sezonu wiosna-lato 2023. To propozycja dla odważnych, którzy chcą dodać swojemu stylowi nieco charakteru i szaleństwa. Wirujące zdobienia na paznokciach mogą przybierać różne formy - od abstrakcyjnych kształtów po kwiatowe motywy.

Swirl nails to propozycja dla tych, którzy lubią eksperymentować i wyróżniają się spośród tłumu. Wirujące paznokcie, czyli zdobienia w kształcie esów floresów, to prawdziwe hity wykonania i lata 2023. Ich niebanalny wygląd przyciąga uwagę i pozwala się wyróżnić. Z jednej strony możemy postawić na subtelne odcienie pasteli, z drugiej strony na kolory i geometryczne kształty.

Wiosenny manicure – swirl nails

Nadejście wiosny przynosi ze sobą wiele nowych trendów w manicure, a jednym z nich są swirl nails. Wirujące paznokcie to kolorowe zdobienia, które przypominają „es-y floresy”. Wzory te przywołują na myśl szalone lata 70. i modę hipisowską. Ważne jest, że wzory swirl nails nie muszą być symetryczne, dzięki czemu można dać upust swojej kreatywności i stworzyć unikalny projekt paznokci.

swirl nails krok po kroku

  • Nadajemy paznokciom odpowiedni kształt i długość.
  • Malujemy płytkę bazą i utwardzamy w lampie UV.
  • Pokrywamy paznokcie lakierem.
  • Wykonujemy wzory.

Zdobienia można wykonać w jednym kolorze lub kilku. Interesującym zastosowaniem jest nałożenie kilku odcieni jednej barwy, np. różne odcienie niebieskiego. Wzory malujemy na jednym, kilku lub wszystkich paznokciach. Jeśli zdecydujemy się na pierwszą opcję, warto dodać paznokcie pomalowane na kolor pasków, co dodatkowo podkreśli efekt wirującego wzoru.

Jeśli chcemy wzmocnić wiosenny charakter naszego manicure, warto rozważyć dodanie do niego innych wzorów, np. kwiatków. Takie zdobienie sprawi, że paznokcie będą wyglądać jeszcze bardziej świeżo, delikatnie i kobieco. Kwiatki możemy umieścić na jednym, kilku lub wszystkich paznokciach – w zależności od naszych preferencji. Możemy też połączyć je z wirującymi wzorami, tworząc ciekawe i oryginalne kompozycje.

Salon manicure Gdańsk

Zapraszamy do naszego salonu manicure w Gdańsku, gdzie możesz wykonać swirl nails. Nasze doświadczone stylistki z przyjemnością wykonają dla Ciebie kolorowe wzory przypominające „esy floresy”. Możesz wybrać jeden kolor lub kilka odcieni jednej barwy, a także dodać do niego kwiatowe motywy, które podkreślą wiosenny charakter Twojego manicure. Zapraszamy do umówienia się na wizytę i sprawdzenia naszych usług!

swirl nails w odcieniach koloru niebieskiego salon manicure Gdańsk