Zadzwoń

+48 789 759 713

Najmodniejszy kolor paznokci – wiosna 2023

Najmodniejszy kolor paznokci – wszystkie chcemy wyglądać pięknie a zadbany kolor paznokci to jedna z rzeczy, która wpływa na nasz wygląd. Nie ma nic przyjemniejszego, niż noszenie na paznokciach najmodniejszych kolorów, a w tym sezonie na wiosnę królować będzie lawenda.

Ten kolor to niekwestionowany hit sezonu wiosna 2023. Jest to delikatny, ale jednocześnie wyrazisty odcień, który świetnie sprawdzi się zarówno w połączeniu z innymi pastelami, jak i z mocniejszymi kolorami. Dlatego warto wypróbować lawendowy manicure, który na pewno przyciągnie uwagę.

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na lawendowe stylizacje paznokci. Można postawić na jednolity kolor lub połączyć lawendę z innymi odcieniami. Wśród propozycji znajdą się także wzory i zdobienia, które dodadzą paznokciom jeszcze więcej uroku.

Nie czekaj dłużej i zobacz, jak wiele możliwości daje lawendowy kolor. To doskonały wybór na wiosnę 2023!

Takie paznokcie będą najmodniejsze wiosną 2023

Trendy w manicurze są bardzo zmienne, a ich zmiana następuje przede wszystkim wraz z nowym sezonem. Dbanie o wygląd dłoni i paznokci to obecnie must have każdej modnej kobiety. Chociaż paznokcie nie muszą być pomalowane, to jednak dodanie koloru na nie sprawia, że nabierają elegancji i uroku. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, aby kolor lakieru do paznokci był zgodny z najnowszymi trendami modowymi.

Najmodniejszy kolor paznokci – lawendowy

W nadchodzącym sezonie fioletowe paznokcie będą nie tylko modne, ale wręcz obowiązkowe! Jednakże, jeśli chodzi o najbardziej pożądany odcień, to bez wątpienia będzie to piękny, delikatny kolor lawendowy. Jedną z największych zalet fioletowych paznokci jest to, że mogą być łączone z różnymi stylami ubioru. Bez względu na to, czy preferujesz klasyczny, elegancki styl czy bardziej ekstrawaganckie zestawy, fioletowe paznokcie zawsze będą dobrze się prezentować.

Chcąc wykonać lawendowe paznokcie w Gdańsku warto skorzystać z profesjonalnego salonu manicure jak Quanti Nails. Poniżej kilka naszych realizacji. Nasze manicurzystki zaopiekują się Twoimi paznokciami i wprowadzą w dobry nastój.

Serdecznie Was zapraszamy 🙂

lawendowe manicure Gdańsk