Zadzwoń

+48 789 759 713

Half moon powraca – trendy na manicure w stylu retro

Trendy na manicure zmieniają się cyklicznie. Krótkie paznokcie, które kiedyś kochały hippiski w latach 60., dzisiaj są ponownie modne jako uroczy, łatwy do utrzymania manicure. Jeśli dany projekt jest już nieaktualny, wystarczy dać mu kilka lat, a znowu stanie się modny. Paznokcie w kształcie półksiężyca, których styl był popularny w przeszłości, teraz powracają jako styl, na który warto było czekać.

Trendy na manicure – styl retro

Trendy na manicure w kształcie półksiężyca do klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody. Ten projekt jest prosty, ale jednocześnie elegancki i stylowy. Półksiężyc na dole paznokci daje subtelny efekt, który pasuje zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Mamy wiele możliwości, jeśli chodzi o wykonanie manicure w kształcie półksiężyca. Można postawić na klasyczną wersję z jednym kolorem, na przykład czerwonym lub ciemnym bordo. Można również wybrać bardziej odważne połączenia kolorystyczne, jak na przykład biel i czarny, róż i szary lub złoto i granat.

Nie tylko kolor, ale także kształt półksiężyca może być różny, aby dostosować wygląd. Można postawić na półksiężyce na całej długości paznokcia lub tylko na końcach. Można również wykonać półksiężyce poziomo lub pionowo, w zależności od indywidualnych preferencji.

Manicure w kształcie półksiężyca nadaje się do łączenia z innymi trendami w manicure, jak na przykład zdobienia w postaci drobinek brokatu czy prostych rysunków na paznokciach. Dzięki temu możliwe jest stworzenie unikalnego manicure.

Stylizacja paznokci w kształcie półksiężyca to klasyczne trendu na manicure, który nigdy nie wychodzi z mody. To prosta, ale stylowa i elegancka stylizacja paznokci, która pasuje zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Zdecydowanie warto zapamiętać ten trend, który przetrwał wiele dekad i nadal będzie zachwycać swoim urokiem.

Salon manicure Gdańsk

Jeśli chcesz zadbać o swoje paznokcie, warto skorzystać z usług profesjonalnego salonu manicure Gdańsk takiego jak Quanti Nails. Taki salon oferuje profesjonalne usługi, od zwykłego manicure po zaawansowane wyszukane stylizacje paznokci. Wykwalifikowane stylistki w zakresie manicure w Gdańsku posiadają doświadczenie i wiedzę na temat pielęgnacji paznokci oraz trendów w manicure.

Nie tylko usługi manicure są oferowane w salonie. Profesjonalny salon manicure w Gdańsku oferuje również wiele innych usług, w tym pedicure, stylizacje paznokci żelowych czy hybrydowych. Co więcej, możesz korzystać z porad dotyczących pielęgnacji paznokci oraz wyboru kolorów i stylów, które najlepiej sprawdzają się w Twoim stylu i osobowości.

Nie musisz już obawiać się, że Twój manicure nie spełni Twoich oczekiwań. W profesjonalnym wykonaniu manicure w Gdańsku możesz mieć pewność, że Twoje paznokcie będą cieszyć przez długi czas. Skorzystaj z usług Quanti Nails – salonu manicure w Gdańsku i ciesz się pięknym wyglądem paznokci.