Zadzwoń

+48 789 759 713

Paznokcie hybrydowe na marzec 2023: modne kolory i piękne wzory.

Paznokcie hybrydowe na wiosnę 2023

Jeśli szukasz inspiracji na wiosenne paznokcie hybrydowe, warto postawić na żywe, nasycone kolory. Jednak nie należy ograniczać tylko do tych kolorów. Możesz również wybrać odcienie jasnego beżu, bądź różu i skorzystać z ozdób, takich jak kropki czy paski. Dla tych, którzy lubią odważniejsze stylizacje, polecamy wzory geometryczne, abstrakcyjne, a także schematy graficzne takie jak liście czy kwiaty.

Poniżej przykładowe inspiracje na wiosenne paznokcie:

 1. Żółty manicure z białymi kropeczkami.
 2. Paznokcie w odcieniach różu z delikatnymi złotymi paskami.
 3. Zielony manicure z białymi liśćmi.
 4. Pastelowe paznokcie z kolorowymi paskami.
 5. Niebieski manicure z białymi kropeczkami.
 6. Pomarańczowy manicure z białymi paskami.
 7. Paznokcie w odcieniach zielonego z białymi kropkami.
 8. Pastelowe paznokcie z kolorowymi serduszkami.
 9. Niebieski manicure z białymi gwiazdkami.
 10. Paznokcie w odcieniach różu z białymi kropkami.
 11. Kolorowe paski na charakterystyczny wzór.
 12. Zielony manicure z kolorowymi kropeczkami.
 13. Pomarańczowy manicure z delikatnymi złotymi paskami.
 14. Pastelowe paznokcie z białymi kropeczkami.
 15. Niebieski manicure z kolorowymi paskami.
 16. Pomarańczowy manicure z białymi gwiazdkami.
 17. Paznokcie w odcieniach różu z kolorowymi paskami.
 18. Zielony manicure z białymi kropkami i liśćmi.
 19. Niebieski manicure z delikatnymi złotym zdobieniem.

Sposoby na to by ozdobić swoje paznokcie hybrydowe.

Oto kilka technik zdobienia paznokci:

 • Naklejki i folie – wystarczy je przykleić na płytkę paznokcia i gotowe.
 • Stempelki – polegają na nałożenie wzoru z dowolnego szablonu na paznokcie. Wymagają trochę wpraw, ale dają bardzo ładny efekt.
 • Brokat, perełki i cyrkonie – dodają blasku i elegancji paznokciom. Można je wprowadzić na całej powierzchni lub na wybranym miejscu.
 • Ręczne malowanie wzorów – jeśli jesteś kreatywną osobą, możesz samodzielnie namalować na paznokciach wzór. Wymagają trochę wprawy, ale efekt może być naprawdę piękny.
 • Zdobienie ombre – polega na stopniowym przechodzeniu z jednego koloru w drugi. Można je wykonać za pomocą specjalnego gąbek lub pędzli.
 • Pyłki – to drobinki, które nakłada się na paznokcie po nałożeniu bazy lub koloru. Tworzą efekt połysku lub tajemniczej mgiełki na paznokciach.

Nie ma jednego najlepszego sposobu na zdobienie paznokci – każda z wymienionych technik ma swoje zalety i wady. Warto poeksperymentować, aby znaleźć swój ulubiony sposób na wiosenne paznokcie.

Jak zapobiegać łamaniu paznokci?

Aby zapobiec łamaniu się paznokci, warto stosować olejki i kremy do paznokci, które nawilżają i wzmacniają. Regularne wizyty u kosmetyczki na manicure również pomogą utrzymać paznokcie w dobrej kondycji. Ważne jest też, aby nie przesadzać z używaniem pilników i zmywaczy do paznokci, ponieważ mogą one osłabiać i uszkadzać płytkę paznokcia. Warto także unikać nagłych zmian temperatur, np. zimną wodę po gorącej kąpieli, ponieważ może to prowadzić do pęknięć i łamania się paznokci.

Co wpływa na słabe i łamliwe paznokcie?

 • obgryzanie,
 • zbyt krótkie obcinanie paznokci,
 • zmywacze z acetonem,
 • silne detergenty i środki do sprzątania,
 • nieodpowiednia dieta,
 • zmiany temperatur,
 • chlorowana woda.

Chcąc zadbać o wygląd i zdrowe paznokcie warto skorzystać z profesjonalnych salonów manicure. W Gdańsku warto skorzystać z salonu manicure i pedicure Quanti Nails.

na zdjęciu jest manicure z motywem liści. Wykonano w salonie manicure, pedicure Quanti Nails w Gdańsku Na zdjęciu jest manicure z kolorowym motywem. Pracę wykonano w salonie manicure, pedicure Quanti Nails w Gdańsku. Na zdjęciu jest manicure w wiosennych kolorach. Pracę wykonano w salonie manicure, pedicure Quanti Nails w Gdańsku. Na zdjęciu jest manicure z wzorkami. Pracę wykonano w salonie manicure, pedicure Quanti Nails w Gdańsku. Na zdjęciu jest manicure w różnych kolorach. Pracę wykonano w salonie manicure, pedicure Quanti Nails w Gdańsku. Na zdjęciu jest manicure z geometrycznym wzorem. Pracę wykonano w salonie manicure, pedicure Quanti Nails w Gdańsku. Na zdjęciu jest manicure z srebrnym motywem. Pracę wykonano w salonie manicure, pedicure Quanti Nails w Gdańsku.